Skladník, vodič VZV

10.04.2023
Spoločnosť: adz.sk, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Informácie pre uchádzača: Náplň práce:
1. Nakládky/vykládky kontajnerov (dodacie listy ,CMR ,skenovanie ,zakladanie ,potvrdzovanie papierov, manuálny dodací list na prázdne obaly, práca s Excelom atď.... ).
2. Prijem do systému na základe ASN, alebo manuálne, alebo skenerom.
3. Logistické nezhody a ich zapisovanie.
4. Akčný plán – dopĺňanie údajov/kontrola/zapisovanie.
5. Inventúra stropov na základe požiadaviek.
6. Inventúra prázdnych obalov.
7. Komunikácia s OST.
8. Komunikácia s logistikou/výrobou/kvalitou.
9. Obsluhovanie kvality pri sortačnych akciách.
10. Práca so skenerom ( na vysokej úrovni).
11. A mnoho ďalších dodatočných činností.
12. Nakládky reklamácii a administratíva s tým spojená, kontrola šrotu.

Podmienkou platný VZV preukaz a prax na vozíku!!!
-trojzmenná prevádzka
Ponúkaný plat: 1148
Iné výhody: Zamestnanecké výhody a benefity:
- nefajčiarsky príspevok
- Multisport karta
- odmeny k výročiu
- pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 330,- €
- spoločenské akcie
- príspevok na dopravu zamestnancov do zamestnania a späť
- príspevok na rekreáciu a služby
- vianočný prezenčný balík
- príspevok na ubytovanie
- hodnota jednej stravovacej poukážky je v nominálnej hodnote 6,80 €.
Dátum nástupu:
Dátum ukončenia výberového konania:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: adz.sk, s. r. o.
Adresa: Hlavná 2
010 07 Žilina
Kontaktná osoba: Viktória Harceková

Odoslaním súhlasím s podmienkami uverejnenia portálu praca.webnoviny.sk