Sieťový špecialista

09.10.2018
Spoločnosť: SOITRON, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Galvániho 15/C, 82104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Správca počítačovej siete
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sieťový špecialista pracuje na druhej úrovni podpory.

Po technickej stránke pracuje s TCP/IP, Bezpečnosťou, LAN, WAN – zariadeniami a technológiami

Poskytuje technické poradenstvo a techickú podporu

Implementuje štandardné servisné požiadavky od zákazníka

Manažuje a implementuje zmeny, ktoré vzišli z incidentov alebo riadi normálne, štandardné a rutinné zmeny (LAN, WAN and Bezpečnosť)

Uisťuje sa, že všetky procesy sú spracované podľa štandardov

Kontroluje, či všetky nástroje a dokumentácia sú aktuálne

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Aktívna znalosť anglického jazyka
Správa LAN/WAN/Bezpečnosť na pokročilej úrovni
Výborná znalosť IP sietí (LAN, WAN, Bezpečnosť, Internet, IP Management)
CCNA certifikácia je výhodou, znalosti sú podmienkou
Skúsenosť so správou sietí
Technická znalosť sieťových komponentov
Asertívne komunikačné zručnosti
Globálne, zákaznicky orientované myslenie, flexibilita a tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SOITRON, s.r.o.
Adresa: Plynárenská 5
82975 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: SOITRON, s.r.o.
Kontaktné údaje: SOITRON, s.r.o.

Plynárenská 5