Sestra na operačnú sálu oddelenia ortopédie

09.10.2018
Spoločnosť: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, Vojtecha Spanyola 43, 01207
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Lekár
Zdravotná sestra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Asistencia pri operačných výkonoch na oddelení ortopédie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou

Uvádzaná mzda je informatívna a jej konečná výška závisí od dĺžky praxe a špecializácie uchádzačky. Možnosť pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní sa. Možnosť ďalšieho vzdelávania. Celozávodné stravovania. Príspevky zo sociálneho fondu.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

• Spôsobilosť na právne úkony v celom rozsahu, zdravotná spôsobilosť (preukazuje sa lekárskym posudkom o zdravotnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu príslušného zdravotníckeho povolania),
• odborná spôsobilosť (preukazuje sa dokladom, osvedčením či certifikátom o získaní požadovaného vzdelania alebo odbornou praxou alebo dokladom o uznaní dokladov o vzdelaní; odbornú spôsobilosť na výkon daného zdravotníckeho povolania bližšie ustanovuje nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 296/2010 Z. z. o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolania, spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotníckych pracovníkov, sústave špecializačných odborov a sústave certifikovaných pracovných činností v platnom znení – ďalej len „nariadenie o odbornej zdravotníckej spôsobilosti“),
• bezúhonnosť podľa zákona o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti alebo podľa zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní v znení neskorších predpisov (preukazuje sa výpisom z registra trestov),
• registrácia v príslušnej komore (pri sestrách je to Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek).

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Adresa: Vojtecha Spanyola 43
01207 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Kontaktné údaje: Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Vojtecha Spanyola 43
Slovensko

+4210415110213