Sales and warehouse controller

09.10.2018
Spoločnosť: JM Euro s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Bratislavská ulica 8, 91702
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Kontrolór
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj výrobkov, vyhľadávanie nových zákazníkov, evidencia skladových zásob, podpora oddelenia výroby podľa pokynov nadriadeného.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:10 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

Práca na 1 zmenu (7:10 - 16:00 hod.).

Dobrá pracovná atmosféra a pracovné prostredie.

Dobrá dostupnosť - v blízkosti železničná a autobusová stanica Trnava.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: JM Euro s.r.o.
Adresa: Bratislavská ulica 8
91702 Trnava
Slovensko
Kontaktná osoba: JM Euro s.r.o.
Kontaktné údaje: JM Euro s.r.o.

Bratislavská ulica 8
Slovensko

+421335549049