Pracovník v ŽV

09.10.2018
Spoločnosť: FARMA MAJCICHOV, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Trnava, Majcichov, Majcichov 50, 91922
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na modernej farme - dojenie dojníc, ostatné práce v ŽV.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou

Zabezpečenie ubytovania priamo na mieste výkonu práce, možnosť stravovania v jedálni počas jednotlivých zmien. Moderná farma, príjemné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: FARMA MAJCICHOV, a.s.
Adresa: Majcichov 50
91922 Majcichov
Slovensko
Kontaktná osoba: FARMA MAJCICHOV, a.s.
Kontaktné údaje: FARMA MAJCICHOV, a.s.

Majcichov 50
Slovensko

+421917904099