Pracovník na vysokohorskej chate

09.10.2018
Spoločnosť: Chata Zverovka spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Tvrdošín, Zuberec, Zverovka 375 375, 02732
Okres: Tvrdošín
Typ pracovnej Ponuky: Pomocná sila v kuchyni
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

obsluha a výdaj jedál, upratovacie práce

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

práca vo vysoko atraktívnom horskom prostredí

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Chata Zverovka spol. s r.o.
Adresa: Matuškova 32
02601 Dolný Kubín
Slovensko
Kontaktná osoba: Chata Zverovka spol. s r.o.
Kontaktné údaje: Chata Zverovka spol. s r.o.

Matuškova 32
Slovensko

+421905973201