pracovník/čka v mliekarni

09.10.2018
Spoločnosť: AGRODRUŽSTVO - S, družstvo

Miesto práce: Slovensko, okres Revúca, Revúca, Muránska 1, 05001
Okres: Revúca
Typ pracovnej Ponuky: Potravinársky technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

spracovanie ovčieho mlieka, výroba hrudkového syra, výroba výrobkov z ovčieho hrudkového syra, výroba mliečnych produktov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: delené zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

osvedčenie na prácu s potravinami - hygienické minimum - výhodou, možnosť doplnenia + zdravotný preukaz,

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AGRODRUŽSTVO - S, družstvo
Adresa: Muránska 1, Revúca, 05001
Kontaktná osoba: AGRODRUŽSTVO - S, družstvo
Kontaktné údaje: AGRODRUŽSTVO - S, družstvo

Muránska 1, Revúca, 05001

+421911173850