Pomocný pracovník v drevospracujúcej výrobe

09.10.2018
Spoločnosť: Trenčianska Drevárska s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Kvášovec 4084/13, 01841
Okres: Ilava
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Drevársky technik
Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

manuálna práca pri odoberaní materiálu z drevospracujúceho zariadenia

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Trenčianska Drevárska s. r. o.
Adresa: Kvášovec 4084/13
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Kontaktná osoba: Trenčianska Drevárska s. r. o.
Kontaktné údaje: Trenčianska Drevárska s. r. o.

Kvášovec 4084/13
Slovensko

+421911011166