Pomocné práce vo výrobe filtrov pri NMnV

09.10.2018
Spoločnosť: VITAL JOB s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, Potvorice, Potvorice 260, 91625
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme pracovníkov do výroby filtračných systémov do automobilov / palubné, olejové a klimatizačné filtre/

NÁPLŇ PRÁCE :

- obsluha strojov

- kontrola

- pomocné montážne práce

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

- viacero príplatkov a bonusov k platu

- doprava z okolia ZDARMA

- možnosť ubytovania ZDARMA

- zálohy

- práca na TPP, KPČ, Dohodu alebo SZČO

POZÝVAME VÁS DO KANCELÁRIE V NOVOM MESTE NAD VÁHOM!

S Nami si prácu určite vyberiete !

Vital Job s.r.o.

Odborárska 1381/18

915 01 Nové Mesto nad Váhom

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- ochota pracovať v 3/4zmennej prevádzke
- potrebná je účasť na pracovnom pohovore, ktorý je spojený s prehliadkou výroby
- zodpovedný prístup k práci

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VITAL JOB s.r.o.
Adresa: Klincová 35
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: VITAL JOB s.r.o.
Kontaktné údaje: VITAL JOB s.r.o.

Klincová 35
Slovensko

+421 948 092 111