Pomocná sila vo firemnej reštaurácii - Púchov

09.10.2018
Spoločnosť: Compass Group Slovakia s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Púchov, Púchov, T. Vansovej 1054/45, 02001
Okres: Púchov
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre našu prevádzku hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Pomocná sila v reštaurácii.

Vašou náplňou práce bude:

- umývanie čierneho a bieleho riadu

- udržiavanie čistoty na pracovisku

- príprava surovín

- dodržiavanie hygienických štandardov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

U nás získate:

- stabilné a dlhodobé zamestnanie

- nástupný bonus

- pravidelný a deklarovaný plat

- 20 % pohyblivá zložka mzdy

- výplatný termín najneskôr do 7. dňa v mesiaci

- preplácanie nadčasov

- poskytovanie pracovného oblečenia

- kvalitné zaškolenie

- dotované stravovanie

- pitný režim

- možnosť profesijného rastu

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť
- tímový hráč
- prax v gastronómii vítaná

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Compass Group Slovakia s. r. o.
Adresa: Karadžičova 2
81109 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Compass Group Slovakia s. r. o.
Kontaktné údaje: Compass Group Slovakia s. r. o.

Karadžičova 2
Slovensko

+421917946855