Operátor vo výrobe / pomocník pri rotačnom stroji

09.10.2018
Spoločnosť: NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Zlaté Moravce, Zlaté Moravce, Robotnícka 4, 95301
Okres: Zlaté Moravce
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava papiera do stroja,

- odoberanie hotových produktov zo stroja,

- ovládanie páskovacieho stroja, výmena pásky, nastavenie a mazanie,

- výpomoc pri technických poruchách,

- vynášanie a vysýpanie odpadového papiera,

- spolupráca so skladom - interná logistika.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou

- k základnej zložke mzdy je vyplácaný bonus a príplatok za prácu v hlučnom

prostredí,

- zamestnávateľ prispieva na DDS v rámci 3. piliera,

- práca v príjemnom kolektíve,

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,

- možnosť osobného rozvoja a rastu a ďalšieho kariérneho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Práca je vhodná skôr pre muža.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.
Adresa: Robotnícka 4
95301 Zlaté Moravce
Slovensko
Kontaktná osoba: NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.
Kontaktné údaje: NOVOPRINT SLOVENSKO s.r.o.

Robotnícka 4
Slovensko

+421377920015