Operátor kvality

09.10.2018
Spoločnosť: Daejung Europe s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Obchodná 4063/41, 01841
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Ilava, Nová Dubnica, Priemyselná 981/3, 01851
Okres: Ilava
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1. Realizácia všetkých kontrol (vstupná, medzioperačná, výstupná)

2. Zadávanie dát z vstupnej, výstupnej a medzioperačnej kontroly do systému ESO9

3. Evidencia výsledkov z realizovanej kontroly podľa interných predpisov

4. Vystavovanie záznamov o zistených defektoch podľa interných predpisov

5. Riešenie problémov vo výrobnom procese z pohľadu kvality

6. Participácia pri nápravných opatreniach

7. Zúčastňovať sa interných školení podľa plánu školení pre oddelenie kvality a testov na overenie získaných teoretických a praktických znalosti pre výkon operátora kvality

8. Dodržiavanie BOZP a PO, a všetkých interných predpisov spoločnosti

9. Plní pokyny nadriadeného pracovníka

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

• Motivačná zložka k fixnej zložke až do výšky 0,75€/hod.

• Dochádzkový bonus 50€, príplatky a nadčasové bonusy

• Práca pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, dodávateľ pre automobilový priemysel

• Progresívny systém odmeňovania s ohľadom na dosiahnuté výsledky mimo základného mzdového hodnotenia

• Príplatky za nočnú prácu, víkend, nadčasy, dochádzku

• Sociálny program, príspevky na kultúru a rodinu, firemné akcie, výlety pre rodiny

• Systém školení, vzdelávania

• Možnosť kariérneho rastu

• Možnosť využívať firemný autobus

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

Zdravotný stav a rodinné pomery umožňujúce prácu v trojzmennej prevádzke a v stoji, ochota pracovať s dôrazom na kvalitu.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Daejung Europe s.r.o.
Adresa: Obchodná 4063/41
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Kontaktná osoba: Daejung Europe s.r.o.
Kontaktné údaje: Daejung Europe s.r.o.

Obchodná 4063/41