Opatrovateľ/ka seniorov

09.10.2018
Spoločnosť: Royal care, n. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Vitálišovce , 03104
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Au-pair
Domáca opatrovateľka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Opatrovanie seniorov. Potrebný opatrovateľský kurz, zdravotná škola.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Opatrovateľský kurz, zdravotná škola

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Royal care, n. o.
Adresa: Vitálišovce 701, Liptovský Mikuláš, 03104
Kontaktná osoba: Royal care, n. o.
Kontaktné údaje: Royal care, n. o.

Vitálišovce 701, Liptovský Mikuláš, 03104