Naháňač v ŽV

09.10.2018
Spoločnosť: FOOD FARM, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Hlohovec, Dolné Trhovište, Dolné Trhovište 206, 92061
Okres: Hlohovec
Typ pracovnej Ponuky: Agronóm
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

poľnohospodársky robotník, naháňač, ručné práce na úseku ŽV

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800

zamestnanecké benefity, práca v stabilnej spoločnosti, zabezpečíme ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Neukončené základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: FOOD FARM, s.r.o.
Adresa: Duklianska 21
92014 Hlohovec
Slovensko
Kontaktná osoba: FOOD FARM, s.r.o.
Kontaktné údaje: FOOD FARM, s.r.o.

Duklianska 21
Slovensko

+421918805265