Montér - zámočník

09.10.2018
Spoločnosť: SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Viedenská cesta 1, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Montáž eskalátorov,

- čítanie jednoduchých technických výkresov,

- ručné opracúvanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, brúsením, vŕtaním a vystruhovaním,

- práca s vŕtačkou,

- ošetrovanie a údržba používaných nástrojov, náradia, zariadení a ďalších pomôcok.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 795
Iné výhody:

- mesačný bonus

- vianočná odmena

- ročný bonus

- motivačný program "nájdi si svojho kolegu"

- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- práca s ručným náradím
- spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota pracovať na 2 zmeny, flexibilita

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.
Adresa: Viedenská cesta 1
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.
Kontaktné údaje: SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.

Viedenská cesta 1
Slovensko

+421 31 3220 450