Montér výťahov

09.10.2018
Spoločnosť: All in Concept Slowakei s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Žarnovica, Župkov, Župkov 133, 96671
Okres: Žarnovica
Typ pracovnej Ponuky: Opravár
Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

montáž, oprava a servis zdvíhacích zariadení, elektrických zariadení a výťahov

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 580

stravné lístky alebo diéty, prémie podľa odvedenej práce po skúšobnej dobe - 3 mesiace, služobné auto na prácu, mobil

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • informačná gramotnosť
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

prax v montovaní výťahov aspoň 3,5 roka

Osobnostné predpoklady
  • technický talent

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: All in Concept Slowakei s.r.o.
Adresa: Župkov 133
96671 Župkov
Slovensko
Kontaktná osoba: All in Concept Slowakei s.r.o.
Kontaktné údaje: All in Concept Slowakei s.r.o.

Župkov 133
Slovensko

+421907140918