Montér - strojný zámočník

09.10.2018
Spoločnosť: PMP Montex s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Pod.Biskup., Vlčie Hrdlo 90, 82107
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zámočník
Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zámočnícke práce

- montáž strojnotechnologických zariadení

- zváranie potrubných systémov

Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

- práca v stabilnej rýchlo rastúcej firme

- bohatý sociálny program

- ďalšie vzdelávanie

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PMP Montex s. r. o.
Adresa: Vlčie hrdlo 90
82107 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: PMP Montex s. r. o.
Kontaktné údaje: PMP Montex s. r. o.

Vlčie hrdlo 90
Slovensko

+421911648045