Montážni pracovník - montáž autosedačiek pri Trnave

09.10.2018
Spoločnosť: EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Voderady, E 571, 91942
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vezmite prácu operátora výroby vo Voderadoch a zarábajte 1000€. Navyše ubytovanie máte úplne zadarmo a za dopravu nezaplatíte ani cent. Práca montážnika je jednoduchá a nepotrebujete predošlú prax. Na tejto zákazke máme okolo 70 zamestnancov a všetci sú spokojní. Pridajte sa k nim aj VY.

Náplň práce:

. výroba, naťahovanie látok, kompletizácia autosedadiel

. vizuálna kontrola finálnych výrobkov

. práca na montážnej linke

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

- Základná mzda Operátor 700 €/ btto

- Základná mzda Skladník 750€/ btto

- Dochádzkový bonus od prvého mesiaca do 35€

- Mesačný výkonnostný bonus od prvého mesiaca do 105€

- Práca nadčas počas prac. zmeny 25%,

- Príplatok za prácu v noci: 0,59€ / hod (22:00 - 06:00)

- Príplatok za prácu v Sobotu a Nedeľu: 40%

- Príplatok za sviatok 100%

- Za každú odpracovanú zmenu stravný lístok

- Od 1. týždňa na pracovnej zmluve možnosť týždenných záloh

- V priemere zarábajú naší operátori 930€ netto/ mesiac.

Doprava zdarma so smerov:

1)Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, Vozokany, Galanta, Sládkovičovo, Majcichov, Pusté Úľany, Voderady 2)Lúčny Dvor, Jelka, Senec, Pezinok , Blatné, Cífer, Hrnčiarovce n./Parnou

3) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Majcichov

4) Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, MHD Veterná (Arkadia), Trnava, ul. V. Clementisa, Trnava, MHD Dohnányho, Trnava, MHD Linčianska I. (CKD market), Zeleneč

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Ďalšie požiadavky:

- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota manuálne pracovať
- Odolnosť voči stresu
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Prax v priemysle vítaná

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Adresa: Štúrova 27
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: EXPRESS PEOPLE s. r. o.
Kontaktné údaje: EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Štúrova 27
Slovensko

+421918991245