Medicínsky reprezentant TN, ZA (Ref. č.: 5-14-30712/PF)

08.10.2018
Spoločnosť: Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Žilina
Okres: Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Si dobrý obchodník? Vieš predať seba aj svoj produkt a zároveň budovať pevné vzťahy? Máš skúsenosti ako medicínsky reprezentant?

Náš klient - renomovaná farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného uchádzača na pozíciu OBCHODNÝ REPREZENTANT pre Žilinský región.

Využi jedinečnú príležitosť a staň sa členom silného a úspešného obchodného tímu s medzinárodným pôsobením!

Náplň práce:

- Zodpovednosť za pridelený región
- Pravidelné návštevy lekárov a lekární
- Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov a rozvoj partnerstva
- Prezentácia a marketing produktov spoločnosti
- Pravidelný reporting area manažérovi
Informácie pre uchádzača: Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.
Ponúkaný plat: od 1200 do 1600 EUR
Iné výhody: Automobil na súkromné účely
Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: Ideálny uchádzač by mal mať:
- min. SŠ vzdelanie
- Skúsenosti na pozícii medicínsky reprezentant
- Relevantný kandidát má skúsenosti z generickej spoločnosti, nie originálnej
- Schopnosť zorganizovať a efektívne využívať svoj čas
- VP sk. B, aktívny vodič
- požadujeme obchodnícke skúsenosti najmä z okolia miest: Žilina, Martin, Bytča a okrajovo Považska Bystrica.
Hľadáme dynamického, zapáleného kandidáta, ktorý bude do práce chodiť s úsmevom a nadšením
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Grafton Slovakia s.r.o.
Adresa: Legionárska 7158/5
91101 Trenčín
Kontaktná osoba:
Kontaktné údaje: Legionárska 7158/5
91101
Trenčín