Mechanik stavebných strojov (bágre, drviče, nakladače)

09.10.2018
Spoločnosť: DOPRAVEX kameňolomy, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Martin, Príbovce, Príbovce 175, 03842
Okres: Martin
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Montážnik
Montážnik
Strihač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Oprava osobných automobilov ale hlavne stavebných strojov (nakladače, bágre, drviče, triediče).

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • sebaistota

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DOPRAVEX kameňolomy, s.r.o.
Adresa: Príbovce 175
03842 Príbovce
Slovensko
Kontaktná osoba: DOPRAVEX kameňolomy, s.r.o.
Kontaktné údaje: DOPRAVEX kameňolomy, s.r.o.

Príbovce 175
Slovensko

+421915668161