Manikérka a pedikérka

09.10.2018
Spoločnosť: A-Consulting, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Obchodná 66, 81106
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Pedikérka, manikérka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme do salónov krásy ( Studio Vitality) v centre Bratislavy šikovné manikérky a pedikérky s opravnením vykonávať túto činnosť (certifikát, vyučný list).

Požiadavky na zručnosti:

- suchá a mokrá manikúra a pedikúra

- lakovanie

- gélové nechty a nehtový dizajn

- starostlivosť o nechty.

Ďalšie miesta výkonu práce: Bratislava

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 10:00 do 20:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 650
Iné výhody:

Bonusový systém

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • ruský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Prosím, aby ste zasielali svoje životopisy s kontaktnými údajmi na adresu macibura@gmail.com
Budeme Vás kontaktovať.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: A-Consulting, s.r.o.
Adresa: Pekná cesta 19
83152 Bratislava-Rača
Slovensko
Kontaktná osoba: A-Consulting, s.r.o.
Kontaktné údaje: A-Consulting, s.r.o.

Pekná cesta 19
Slovensko

+421917595358