Manažer

09.10.2018
Spoločnosť: Satyam s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Lamač, Lamač 6780, 84103
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Marketingový manažér
Vedúci výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Organizácia, kontrola a koordinácia výrobných zamestnancov, kontrola dodržiavania technologických procesov vo výrobe, kontrola kvality finálnych výrobkov, kontrola dodržiavania a aktuálnosti výrobných noriem a pod.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Satyam s.r.o.
Adresa: Klincová 2136/35
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Satyam s.r.o.
Kontaktné údaje: Satyam s.r.o.

Klincová 2136/35
Slovensko

+420775050550