Leštič skla

09.10.2018
Spoločnosť: CRYSTAL SERVICE, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Prievidza, Valaská Belá, Valaská Belá 87, 97228
Okres: Prievidza
Brezno
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

obsluha linky na leštenie skla

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: CRYSTAL SERVICE, s.r.o.
Adresa: Nádražná 1698
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Kontaktná osoba: CRYSTAL SERVICE, s.r.o.
Kontaktné údaje: CRYSTAL SERVICE, s.r.o.

Nádražná 1698
Slovensko

+421948101508