Lakovač - Dunajská Streda

09.10.2018
Spoločnosť: WorkPower s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Dunajská Streda Dunajská Streda, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Lakýrnik, lakovač
Lakýrnik, lakovač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Požadujúce dokumenty:

- prax aspoň 1 rok na danej pozícií

- platná zdravotná prehliadka na uvedený typ práce

Ostatné:

- práca na pracovnú zmluvu

- ranné, poobedňajšie zmeny 10 hod. + soboty

- ubytovanie plne hradené

- nástup ihneď

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 16:00
Práca na zmeny: turnusová práca
Ponúkaný plat: od 800

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: WorkPower s.r.o.
Adresa: Baštová 5A
08501 Bardejov
Slovensko
Kontaktná osoba: WorkPower s.r.o.
Kontaktné údaje: WorkPower s.r.o.

Baštová 5A
Slovensko

+421948117031