kultúrno-výchovný pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: Mestská knižnica mesta Piešťany

Miesto práce: Slovensko, okres Piešťany, Piešťany, Školská 19,, 92101
Okres: Piešťany
Typ pracovnej Ponuky: Vychovávateľka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kultúrno-výchovný pracovník-náplň práce: tvorba, organizovanie a realizácia kultúrnych a vzdelávacích programov, dátum nástupu: 1.2.2018, zasielať životopis a žiadosť na email galova@kniznica.sk

Ponúkaný plat: Dohodou

V odmeňovaní tvorí základnú zložku mzdy platová trieda č.8. Odmeňnovanie je závislé od zákona č.553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov .

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný písomný prejav
  • digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti)
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mestská knižnica mesta Piešťany
Adresa: Školská 19, Piešťany, 92101
Kontaktná osoba: Mestská knižnica mesta Piešťany
Kontaktné údaje: Mestská knižnica mesta Piešťany

Školská 19, Piešťany, 92101