Kuchár originálnych thajských jedál

09.10.2018
Spoločnosť: NAAM s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Rožnavska 3/A, 83104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Kuchár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava originálnych thajských jedál. Ďalšie miesta výkonu práce: Bratislavský kraj, Bratislava II, Bratislava V

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

Ubytovanie, strava.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: NAAM s.r.o.
Adresa: Ferienčíkova 2
81108 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: NAAM s.r.o.
Kontaktné údaje: NAAM s.r.o.

Ferienčíkova 2