Konzervátor/konzervátorka

09.10.2018
Spoločnosť: Trenčianske múzeum v Trenčíne

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Nám. Slobody 4, 91501
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej Ponuky: Zamestnanec kultúrnej inštitúcie
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- samostatné konzervovanie zbierkových predmetov

- čiastkové konzervátorské úkony pri záchrane umeleckých diel a zbierkových predmetov

- fotografická dokumentácia konzervátorských a reštaurátorských zásahov

- vypracovanie odbornej dokumentácie z konzervovania zbierkových predmetov

- posudzovanie stavu zbierkových predmetov a vypracovanie návrhov na odborné ošetrenie

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore konzervárstvo

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

bezúhonnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Trenčianske múzeum v Trenčíne
Adresa: Mierové námestie č.46
91101 Trenčín
Slovensko
Kontaktná osoba: Trenčianske múzeum v Trenčíne
Kontaktné údaje: Trenčianske múzeum v Trenčíne

Mierové námestie č.46
Slovensko

+421327434431