Konštruktér

09.10.2018
Spoločnosť: HACO, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, 1.mája 1850, 03180
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Konštruktér
Konštruktér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava konštrukčných návrhov strojov a zariadení, spracovanie výkresovej dokumentácie v programe Inventor.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:30 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárska technológia - strojárska výroba

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Autodesk Inventor - elementárna
  • AutoCAD - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HACO, a.s.
Adresa: 1.mája 1850
03180 Liptovský Mikuláš
Slovensko
Kontaktná osoba: HACO, a.s.
Kontaktné údaje: HACO, a.s.

1.mája 1850
Slovensko

+421905360433