Klampiar, strechár - Rakúsko

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Rakúsko
Typ pracovnej Ponuky: Klampiar, pokrývač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre stavebných klampiarov, strechárov do Rakúska, oblasť celého Rakúska. Pracovná náplň: práca podľa plánov a výkresov (komíny, pece, krby, kozuby atď.), zváranie MAG v oblasti tenkého plechu (hrúbka 3 mm), rezanie, lisovanie, ohýbanie, formovanie, zváranie, montovanie plechu, samostatná práca. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina!!! Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + výučné listy + certifikáty (stačí v slovenčine).

Ponúkaný plat: od 2100

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu - všetky odvody hradené v Rakúsku. Možnosť vybavenia rodinných prídavkov a rodičovského príspevku v Rakúsku. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške od 26,40 eur do 41,- eur / pracovný deň. Pomoc pri ročnom daňovom zúčtovaní.

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje: vyučený v obore technik kovov, stavebný zámočník, zámočník, zámočník oceľových konštrukcií, skúsenosti v oblasti zvárania príp. dostačujúca prax. Samostatná práca, zodpovednosť, vlastné vozidlo a aktívna nemčina sú výhodou. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480