Interný auditor

09.10.2018
Spoločnosť: INZI SK s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky, Šurany, Nitrianska 16, 94201
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Auditor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- plánovanie a koordinácia interných a externých systémových auditov podľa ISO TS 16949, KBA, CCC...

- plánovanie a koordinácia interných procesných auditov VDA 6.3, metodické vedenie tímu interných auditorov

- metodická podpora pri definovaní koreňových príčin a nápravných opatrení z auditov

- koordinácia činností súvisiacich s koncernovým systémom kvality, update CMS

- koordinácia činností súvisiacich s prípravou interných a externých správ o kvalite (Management Review...)

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- znalosť ISO TS 16949, interný auditor podľa ISO TS výhodou
- interný auditor ISO 9001:2000 a VDA 6.3
- znalosť zákazníckych špecifických požiadaviek pre audity výhodou (Formel Q, QSB+…)
- aktívna znalosť AJ
- MS Office

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: INZI SK s.r.o.
Adresa: Nitrianska 16
94201 Šurany
Slovensko
Kontaktná osoba: INZI SK s.r.o.
Kontaktné údaje: INZI SK s.r.o.

Nitrianska 16