Elektrotechnik - údržbár

09.10.2018
Spoločnosť: IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Sabinov, Šarišské Michaľany, Jarková 269/17, 08222
Okres: Sabinov
Typ pracovnej Ponuky: Elektrotechnik
Technik
Údržbár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Oprava a údržba všetkých druhov elektronických, slaboprúdových, regulačných a ovládacích zariadení,

- zabezpečenie bezporuchovej prevádzky technických a technologických strojov a zariadení,

- účasť pri výkone odborných prehliadok a revízií

- vykonávanie preventívnej údržby a účasť na odstraňovaní nedostatkov zistených pri odborných prehliadkach a revíziách,

- asistenčná činnosť pri inštalácií nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení,

- bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 7:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

- Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu,

- osobné hodnotenie od 50,- Eur mesačne, odmeny, príplatky,

- výška mzdy v závislosti od skúsenosti a odbornosti uchádzača,

- pracovná zmluva na plný pracovný úväzok,

- bezplatné zaškolenie,

- účasť na odborných školeniach, možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore elektrotechnológia

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Podskupina B1

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: IMUNA PHARM, a.s.
Adresa: Jarková 269/17
08222 Šarišské Michaľany
Slovensko
Kontaktná osoba: IMUNA PHARM, a.s.
Kontaktné údaje: IMUNA PHARM, a.s.

Jarková 269/17