Elektromechanik strojov a zariadení

09.10.2018
Spoločnosť: MTH REMONT, s.r.o. Vranov nad Topľou

Miesto práce: Slovensko, okres Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou, Duklianskych hrdinov 1129/46, 09339
Okres: Vranov nad Topľou
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Elektromechanik
Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zostavovanie, zoraďovanie, opravy, zapájanie a skúšanie elektrických strojov, prístrojov a elektrickej výzbroje, kabeláž, montáž a opravy elektrických častí koľajových vozidiel.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

Mesačná prémia až do výšky 10 % základnej mzdy za odpracovaný čas. Vypláca sa po uplynutí skúšobnej doby, ak sú splnené stanovené úlohy.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Platné osvedčenie o absolvovaní školenia elektrotechnikov podľa Vyhl. č. 508/2009 Z. z., § 21 - 22.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MTH REMONT, s.r.o. Vranov nad Topľou
Adresa: Duklianskych hrdinov 1129/46
09339 Vranov nad Topľou
Slovensko
Kontaktná osoba: MTH REMONT, s.r.o. Vranov nad Topľou
Kontaktné údaje: MTH REMONT, s.r.o. Vranov nad Topľou

Duklianskych hrdinov 1129/46
Slovensko

+421905346198