Dojič

09.10.2018
Spoločnosť: FirstFarms Agra M s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Malacky, Plavecký Štvrtok, Plavecký Štvrtok 701, 90068
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Dojička
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- strojové dojenie kráv

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- stravný lístok v hodnote 4 EUR

- možnosť kurzu anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- kladný vzťah k zvieratám

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: FirstFarms Agra M s. r. o.
Adresa: Vinohrádok 5741
90101 Malacky
Slovensko
Kontaktná osoba: FirstFarms Agra M s. r. o.
Kontaktné údaje: FirstFarms Agra M s. r. o.

Vinohrádok 5741
Slovensko

+421915392013