Docent pre odbor 2.1.28 slovanské jazyky a literatúra

09.10.2018
Spoločnosť: Katolícka univerzita v Ružomberku

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Ružomberok, Ružomberok, Hrabovská cesta 5512/1, 03401
Okres: Ružomberok
Typ pracovnej Ponuky: Učiteľ na vysokej škole
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

 Vysokoškolský učiteľ pôsobiaci vo funkcii docenta viažucej sa na študijný odbor je v rámci vysokej školy alebo fakulty zodpovený za výskum a vzdelávaie v tomto študijnom odbore,

 prispieva svojou výskumnou, vývojovou, liečebno-preventívnou alebo umeleckou, umeleckou, pedagogickou a organizačnou činnosťou k rozvoju poznania v tomto študijnom odbore a k objasňovaniu vzťahov s ostatnými študijnými odbormi,

 garantuje alebo zúčastňuje sa na garantovaní kvality a rozvoja študijného programu, ktorý vysoká škola alebo fakulta uskutočňuje.

 Medzi pracovné povinnosti docenta v oblasti vzdelávania patrí najmä vedenie prednášok a seminárov, hodnotenie študentov vrátane skúšania na štátnych skúškach, vedenie doktorandov, vedenie a oponovanie záverečných prác, tvorba študijných materiálov.

 V oblasti vedy a techniky alebo umenia patrí medzi pracovné povinnosti docenta formovanie trendov a koncepcií, výskumná, vývojová, alebo umelecká činnosť a zverejňovanie jej výsledkov v časopisoch a na vedeckých, odborných alebo umeleckých podujatiach medzinárodného výskumu, vedenie výskumných alebo umeleckých tímov a organizovanie vedeckých alebo umeleckých podujatí.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1266

Výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy platné pre všetkých zamestnancov KU.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa v odbore ruský jazyk a literatúra

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Vedecko-pedagogocký titul docent v študijnom odbore, na ktorý sa funkcia viaže, alebo v príbuznom študijnom odbore. Diplomy preukazujúce požadovaný stupeň vzdelania, publikačná činnosť.

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Katolícka univerzita v Ružomberku
Adresa: Hrabovská cesta 5512/1A
03401 Ružomberok
Slovensko
Kontaktná osoba: Katolícka univerzita v Ružomberku
Kontaktné údaje: Katolícka univerzita v Ružomberku

Hrabovská cesta 5512/1A
Slovensko

+421918722151