Dispečer nákladnej dopravy

09.10.2018
Spoločnosť: Freight consulting s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina, Žilina, Kragujevská 4, 01001
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Vajnory, Rybničná 40, 83106
Okres: Bratislava
Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Dispečer
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Uchádzač bude dostatočne zaškolený našim zamestnancom na potrebný čas

Organizácia vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy

Realizácia medzinárodných prepráv v rámci EU aj mimo EU

Riešenie celovozových zásielok, zbernej služby

Komunikácia s dopravnými zasielateľskými spoločnosťami

Hľadanie prepravného riešenia pre klientov rôznych odvetví

Monitorovanie zásielok a poskytovanie informácií klientom

Práca s dopravnými databankami

Plánovanie distribúcie zásielok

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 576
Iné výhody:

- motivačné hodnotenie

- bonusy + odmeny k hrubej mzde

- férové a motivačné ohodnotenie

- stravné lístky nad rámec zákona

- samostatnosť v rozhodovaní

- notebook, telefón a iné

- u nás budete jeden z nás, ktorý sa priamo podieľa na chode firmy, na výsledkoch, ale nezabúdajte, že všetko má svoje výhody aj nevýhody : v malom tíme sa neskryjete

- kompletné zaškolenie

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej firme

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • pamäť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • sebaovládanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Freight consulting s. r. o.
Adresa: Bancíkovej 1/A
82103 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Freight consulting s. r. o.
Kontaktné údaje: Freight consulting s. r. o.

Bancíkovej 1/A