Dentálny hygienik/hygienička

09.10.2018
Spoločnosť: DENTINA, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, Hálkova 3, 01001
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Hygienik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

práca dentálnej hygieničky/hygienika v rozbehnutej zubnej ambulancii, práca na skrátený úväzok

Ponúkaný plat: od 250
Druh pracovného pomeru: vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Zdravotníctvo – odbory štúdia na SOU
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DENTINA, s.r.o.
Adresa: Hálkova 3, Žilina, 01001
Kontaktná osoba: DENTINA, s.r.o.
Kontaktné údaje: DENTINA, s.r.o.

Hálkova 3, Žilina, 01001

0907044622