Chovateľ hovädzieho dobytka

09.10.2018
Spoločnosť: AGRO HN, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Krupina, Sebechleby, Sebechleby 418, 96266
Okres: Krupina
Typ pracovnej Ponuky: Zootechnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

CHOVATEĽ HOVÄDZIEHO DOBYTKA, OVIEC A KÔZ ZABEZPEČUJE PRI VÝKONE PRÁCE PRVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ ZVIERATÁM, KTORÚ POSKYTUJE NA ZÁKLADE ZÍSKANÝCH VEDOMOSTÍ O DRUHOCH HOSPODÁRSKYCH ZVIERAT A POUŽÍVANOM SPÔSOBE CHOVU, SLEDUJE SPRÁVANIE SA ZVIERAT (ODCHÝLKY OD NORMÁLNEHO SPRÁVANIA SA), KONDIČNÝ A ZDRAVOTNÝ STAV HOSPODÁRSKYCH ZVIERAT.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Poprosíme životopis zasielať emailom.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AGRO HN, s.r.o.
Adresa: Sebechleby 418
96266 Sebechleby
Slovensko
Kontaktná osoba: AGRO HN, s.r.o.
Kontaktné údaje: AGRO HN, s.r.o.

Sebechleby 418
Slovensko

+421907555168