Čašník, servírka - Kúria Beckov

09.10.2018
Spoločnosť: D 3D, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Mesto nad Váhom, Beckov, Beckov 20, 91638
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej Ponuky: Čašník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príjmeme čašníka/čašníčku - nového kolegu do nášho super teamu Kúrie Beckov. Náplňou práce je obsluhovanie zákazníkov v atraktívnom prostredí, príprava nápojov, podávanie jedál z A´la Carte menu, obsluha svadieb, firemných školení, osláv v našom Penzióne.

- Penzión***

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 10:00 do 22:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 900

Nástupný plat 3,50€ /hod, po troch mesiacoch skúšobnej doby plat 4,00 eur/hod v čistom

Navyše + príplatky za obsluhu 23,-€ za každú extra hodinu po záverečnej pri svadbách, oslavách, školeniach atd. + vysoké tringelty

Individuálne finančné bonusy + prémie + tringelty

Preplácanie Sviatkov a dovoleniek - samozrejmosťou

50% zľavy na všetky služby

Pravidelný plat vyplácaní v 10.dni po odpracovaní mesiaca

Ďalšie benefity + narodeninový darček

Profesionálny rast - zabazpečený školeniami od profesistov ako Barista, Pivný Sládek, Somelier - zabezpečujeme pravidelne počas roka

Možnosť stretnúť osobnosti Slovenského showbiznisu

Ostatné informácie a podmienky Vám radi objasníme a vysvetlíme na osobnom pohovore priamo u nás v Kúrii Beckov.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Vyspelosť, komunikatívnosť, flexibilita, spôsobilosť pracovať v odbore, schopnosť komunikovať v kolektíve, príjemné vystupovanie, schopnosť efektívne riešiť vzniknuté komplikácie, resp. problémy na pracovisku, lojálnosť voči podniku, bezúhonnosť.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: D 3D, s.r.o.
Adresa: Soblahov 389
91338 Soblahov
Slovensko
Kontaktná osoba: D 3D, s.r.o.
Kontaktné údaje: D 3D, s.r.o.

Soblahov 389