Čašníčka / Barista

09.10.2018
Spoločnosť: Zeppelin company, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Sedlárska 10, 81101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Barman
Čašník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sme malá kaviareň v centre mesta Bratislava (Sedlárska 10) s predajom pekárenských a cukrárenských výrobkov a suvenírmi v centre mesta, ktorá hľadá milých, ústretových a usmievavých ľudí, ktorí radi pracujú s ľuďmi.

Ponúkame pracovnú pozíciu v našej kombinovanej prevádzke:

ČAŠNÍK/ČKA

Prax v gastronómii je nutnosťou. Hľadáme ľudí, ktorí majú chuť sa učiť nové veci a byť milý a šikovný človek so stálym úsmevom na tvári. Nevyhnutná je znalosť anglického jazyka na dobrej komunikačnej úrovni, nakoľko je prevádzka kombinovaná a v prednej časti sú suveníry. Väčšina zákazníkov je z cudziny. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu.

Uchádzač musí mať prax v gastro prevádzke alebo kontakt s predajom v kamennom obchode.

Práca, Brigáda vhodná aj pre študentov :)

V prípade záujmu mi pošlite životopis (v prípade Vášho súhlasu aj s fotkou).

zuzabaloghova@gmail.com

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

- Výborný kolektív

- Dobré vzťahy na pracovisku

- Rôzne kurzy - baristický, ...

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Prax v obore a angličtina na komunikatívnej úrovni.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Zeppelin company, s. r. o.
Adresa: Rezedova 1449/1
82101 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Zeppelin company, s. r. o.
Kontaktné údaje: Zeppelin company, s. r. o.

Rezedova 1449/1
Slovensko

+421903557687