Brúsič na 3 zmeny (stabilita a istota!)

09.10.2018
Spoločnosť: Eternal Co., s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Kysucké Nové Mesto
Okres: Kysucké Nové Mesto
Typ pracovnej Ponuky: Brusič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

BRÚSIČ na 3 zmeny!

- brúsenie čiel a obežných dráh ložiskových krúžkov,

- kontrola kvality opracovávaných parametrov výrobkov,

- dodržiavanie postupov na zabezpečenie kvality podľa platných noriem opracovávaných výrobkov,

Požiadavky: SO/SOU strojárske (obrábač kovov, mechanik nastavovač, príp. príbuzné strojárske vzdelanie alebo prax)

Mzda: základ+príplatok za sťažené prostredie 4,31 Eur/hod. + príplatky ZP

BRUTTO MZDA PRI RIADNOM PLNENÍ FONDU PRACOVNÉHO ČASU 790,- EUR / MESIAC.

PRÍPLATOK za prácu v noci +25%

PRÁCA NADČAS + 25%

PRÁCA V SOBOTU + 25%

PRÁCA V NEDEĽU + 25%

PRÁCA VO SVIATOK + 100%

PRÍPLATOK za 2 smenu 0,083 Eur/ hod.,

DOCHÁDZKOVY BONUS 20 Eur / mes.,

DOCHÁDZKOVY BONUS 30 Eur / kvartálne,

VHODNÉ PRE MUŽOV!

VOLAJTE CEZ PRACOVNÉ DNI +421 948 945 894

VOLAJTE POČAS VÍKENDU +421 948 194 984,

Alebo píšte info@eternalco.sk

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Neukončené základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Eternal Co., s.r.o.
Adresa: Lipová 1948/9 1948/9
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Eternal Co., s.r.o.
Kontaktné údaje: Eternal Co., s.r.o.

Lipová 1948/9 1948/9