BI Developer

09.10.2018
Spoločnosť: Swiss Re Management AG, organizačná zložka

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Mlynske Nivy 12, 81109
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: IT analytik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Poskytovať analytické informácie pre potreby investičného oddelenia

- Viesť projekty ohľadom reportingu dát a vizualizácií

- Spolupracovať s inými tímami s užívateľmi dát a inými IT oddeleniami

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • SQL - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti: Swiss Re Management AG, organizačná zložka
Adresa: Mlynské Nivy 12
81109 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Swiss Re Management AG, organizačná zložka
Kontaktné údaje: Swiss Re Management AG, organizačná zložka

Mlynské Nivy 12
Slovensko

+421917096061