Balič

09.10.2018
Spoločnosť: DURAS, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Trenčín, Selec, Selec 276, 91336
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Balič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Balenie sedacích súprav.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:15 do 14:45
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

- práca v stabilnej firme,

- príspevok na cestovné náklady,

- stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- zručnosť,
- ochota a chuť pracovať.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DURAS, s.r.o.
Adresa: Selec 276
91336 Selec
Slovensko
Kontaktná osoba: DURAS, s.r.o.
Kontaktné údaje: DURAS, s.r.o.

Selec 276
91336 Selec
Slovensko

+421326497276