Automechanik

09.10.2018
Spoločnosť: Dopravný podnik Bratislava

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Olejkárska 1, 81452
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Oprava mechanických častí vozidiel MHD ako napríklad nápravy, riadenie, diferenciál, motor,

- oprava vzduchového pruženia vozidiel,

- výmena prevádzkových kvapalín,

- zistenie poruchy centrálneho mazacieho systému a následná oprava,

- vykonávanie pravidelných prehliadok vozidiel.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- Stabilná a perspektívna práca v ambicióznej spoločnosti,

- k výške hodinovej brutto mzdy sa vypláca 20,5 % výkonnostnej odmeny a výška mzdy sa bude odvíjať smerom nahor aj podľa dĺžky praxe + od dĺžky odpracovaných rokov v DPB, a.s. a od pracovných výsledkov podľa rozhodnutia nadriadených,

- možnosť pracovať ako mechanik na vozidle pojazdnej dielne s príplatkom 0,80 €/h

- práca v zabehnutom kolektíve, zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov,

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,

- príspevok na stravovanie,

- bezplatný pracovný odev a pracovné a ochranné pomôcky,

- možnosť rozšírenia odbornej spôsobilosti formou školení,

- bezplatné zdravotné prehliadky.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Vodičské oprávnenie skupiny B, C, D - vítané.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Dopravný podnik Bratislava
Adresa: Olejkárska 1
81452 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Dopravný podnik Bratislava
Kontaktné údaje: Dopravný podnik Bratislava

Olejkárska 1