Autokarosár - Nemecko

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nemecko
Typ pracovnej Ponuky: Autoklampiar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre autokarosárov do Nemecka. Pracovná náplň: odstraňovanie poškodení na vozidlách (napr. po krupobití, preliačiny, vypukliny), oprava poškodení na karosériach vozidiel. Po vykonaní opráv odovzdanie vozidiel na dokončovacie práce. Nutná komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku.

Ponúkaný plat: Dohodou

Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Výborné zaškolenie a práca na dlhodobú spoluprácu. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore technické služby v autoservise
Stredné odborné vzdelanie v odbore technické služby v autoservise

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje vzdelanie v obore, skúsenosti s prácou, samostatná zodpovedná práca, tímová práca a flexibilita. Nutná komunikatívna nemčina. Životopisy v nemčine zasielajte na mailovú adresu: info@elliem-personnel.eu. Tešíme sa na Vašu odozvu.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480