Advokátsky koncipient / advokátska koncipientka

Spoločnosť: Advokátska kancelária JUDr. Silvia Predná, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Plynárenská 7/A, 82109
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Advokátsky koncipient
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Správa a riešenie komplexnej právnej agendy obchodných spoločností

- založenie spoločností, zmeny v zapísaných údajoch v Obchodnom registri,

- príprava, tvorba a pripomienkovanie zmlúv a inej právnej agendy,

- príprava právnych stanovísk, posudkov, analýz,

- spracovávanie právnych podaní adresovaných rôznym inštitúciám, štátnym orgánom, súdom,

- účasť na rokovaniach s klientmi a samostatná komunikácia s klientmi,

- pravidelné sledovanie legislatívnych zmien a judikatúry,

- plnenie ďalších úloh podľa pokynov advokáta.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 17:30
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

- Príprava na povolanie advokáta,

- možnosť odborného rastu,

- priestor pre samostatnú prácu s klientmi,

- individuálny prístup,

- príjemné a dynamické pracovné prostredie,

- profesijný rast.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • vyjednávanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • tvorivosť (kreativita)
  • osobnostný rozvoj

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Názov spoločnosti: Advokátska kancelária JUDr. Silvia Predná, s. r. o.
Adresa: Plynárenská 7/A
82109 Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Advokátska kancelária JUDr. Silvia Predná, s. r. o.
Kontaktné údaje: Advokátska kancelária JUDr. Silvia Predná, s. r. o.

Plynárenská 7/A
Slovensko

+421903960784