Accounting Senior Specialist

09.10.2018
Spoločnosť: Deutsche Telekom Pan-Net s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Jarabinkova 1, 82109
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Hlavný účtovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Viesť účtovníctvo a finančného výkazníctvo s podporou DeTe Accounting / DTShS a miestnych subjektov

- Zabezpečovať lokálnu finančnú podporu pre všetky entity Pan-Net

- Spolupracovať a byť interface s účtovníctvom DeTe, finančnými prostriedkami EÚ, Treasury, dane.

- Riešiť ad hoc úlohy, ktoré v rámci implementačnej fázy spoločnosti DT Pan-Net

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 17:00

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • srbský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • DTP - vysoká
  • SAP - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • pozornosť
  • cieľavedomosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Deutsche Telekom Pan-Net s.r.o.
Adresa: Jarabinková 1
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Deutsche Telekom Pan-Net s.r.o.
Kontaktné údaje: Deutsche Telekom Pan-Net s.r.o.

Jarabinková 1
Slovensko

+421903472935